Faydalı Bilgiler

 • mutfak-dolabi-alirken-nelere-dikkat-edelim - Hazır Mutfak modüllerin önceden üretilip depolanmasıdır. Mutfak ölçüleri standart olmamasından, yapı tarzlarında kiriş ve kolonların gizlenmemesi ve konutların bir çoğunda duvarların kesiştiği köşelerde farklı açıların olmasından dolayı hazır modüller bazı mutfaklarda uyumlu olmayabiliyor.

  Mutfak dolabı alırken nelere dikkat edelim?

  Hazır Mutfak modüllerin önceden üretilip depolanmasıdır. Mutfak ölçüleri standart olmamasından, yapı tarzlarında kiriş ve kolonların gizlenmemesi ve konutların bir çoğunda duvarların kesiştiği köşelerde farklı açıların olmasından dolayı hazır modüller bazı mutfaklarda uyumlu olmayabiliyor.

 • hangi-kapilar-neden-secilmelidir- - Oda kapıları hakkında bunlar gibi birçok soru var akıllarda. Kapılar hakkında teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcı yanlış yönlendirilebilmektedir.

  Hangi Kapılar Neden Seçilmelidir ?

  Oda kapıları hakkında bunlar gibi birçok soru var akıllarda. Kapılar hakkında teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcı yanlış yönlendirilebilmektedir.

 • parke-dosemenin-puf-noktalari - Klasik parkenin döşeneceği zeminin şapında, mutlaka nehir kumu kullanılmalıdır. Çünkü deniz kumu, yapısındaki tuz nedeniyle nemi çok uzun süre tutar.

  Parke Döşemenin Püf Noktaları

  Klasik parkenin döşeneceği zeminin şapında, mutlaka nehir kumu kullanılmalıdır. Çünkü deniz kumu, yapısındaki tuz nedeniyle nemi çok uzun süre tutar.

 • banyo-dolabi-alirken-nelere-dikkat-edilmelidir - Teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde hayatımızda her şey değişime uğramaktadır. Estetik ve tasarımın birlikte oluşturduğu yeni dönem mobilya anlayışı, insanların yaşam alanlarının konforu ve kullanışlığını arttırmaktadır.

  Banyo dolabı alırken nelere dikkat edilmelidir?

  Teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde hayatımızda her şey değişime uğramaktadır. Estetik ve tasarımın birlikte oluşturduğu yeni dönem mobilya anlayışı, insanların yaşam alanlarının konforu ve kullanışlığını arttırmaktadır.