KAPILAR

 • ahsap-kaplama-kapilar -

  Ahşap Kaplama Kapılar

 • amerikan-panel-kapi - Sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde Amerikan panel kapılar son derece dayanıklıdır

  Amerikan Panel Kapı

  Sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde Amerikan panel kapılar son derece dayanıklıdır

 • pvc-mebran-kapi - PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri genellikle balkon kapıları, banyo ve WC kapısı olarak kullanıldığı gibi iç ortamlarda oda kapısı olarak da kullanılabilmektedir. Hatta son yıllarda geliştirilen yeni kilit sistemleri ve darbeye karşı mukavemetli dekoratif plakalar sayesinde PVC kapı modelleri dış kapılarda da kullanılmaya başlanmıştır.

  PVC (Mebran) Kapı

  PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri genellikle balkon kapıları, banyo ve WC kapısı olarak kullanıldığı gibi iç ortamlarda oda kapısı olarak da kullanılabilmektedir. Hatta son yıllarda geliştirilen yeni kilit sistemleri ve darbeye karşı mukavemetli dekoratif plakalar sayesinde PVC kapı modelleri dış kapılarda da kullanılmaya başlanmıştır.

 • celik-kapilar - Tahta kapıların güvenlik sağlamada etkisiz olması, çelik kapı taktırmada kuşkusuz en büyük nedendir.

  Çelik Kapılar

  Tahta kapıların güvenlik sağlamada etkisiz olması, çelik kapı taktırmada kuşkusuz en büyük nedendir.

 • mdf-kapilar - Kapı kanadı; ahşap karkas suni kurutulmuş köknar ağaçtan ve MDF ile beraber imal edilmiştir. Kullanılan budaksız ahşap keresteye üzerine MDF sıkılmaktadır.

  MDF Kapılar

  Kapı kanadı; ahşap karkas suni kurutulmuş köknar ağaçtan ve MDF ile beraber imal edilmiştir. Kullanılan budaksız ahşap keresteye üzerine MDF sıkılmaktadır.

 • apartman-giris-celik-kapilar - Hiç şüphesiz hepimiz evimizin güzel ve şık olmasını isteriz. Ancak evimizin olduğu kadar oturduğumuz bina/apartmanında görüntüsü çok önemlidir. İlk dikkat çeken yerlerden biri ise giriş kapılarıdır

  Apartman Giriş Çelik Kapılar

  Hiç şüphesiz hepimiz evimizin güzel ve şık olmasını isteriz. Ancak evimizin olduğu kadar oturduğumuz bina/apartmanında görüntüsü çok önemlidir. İlk dikkat çeken yerlerden biri ise giriş kapılarıdır